100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı

Medcezir

ISBN / BARKOD : 12345678294817
Üretici : Koridor Yayıncılık Sahaf
Yazar : Rolf Börjlind Cilla Börjlind
Sayfa Sayısı : 550
Konu Edebiyat / Polisiye
Edebiyat / Roman
Edebiyat / Türk Edebiyatı
“Psikolojik gerilim severleri uykusuz bırakacak bir eser, hafızalardan silinmeyecek kadar güçlü ve olağanüstü.” - Peter Robinson Dalgalar en yüksek seviyeye ulaşmıştı ve bu gece sahil tamamen sular altında kalacaktı. Kumsalda Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 15,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

12345678294817

Sayfa Sayısı

550

Dili

Türkçe

“Psikolojik gerilim severleri uykusuz bırakacak bir eser, hafızalardan silinmeyecek kadar güçlü ve olağanüstü.”

- Peter Robinson

Dalgalar en yüksek seviyeye ulaşmıştı ve bu gece sahil tamamen sular altında kalacaktı. Kumsalda kazdıkları çukurun başında duran üç adam, bir çocuk tarafından izlendiklerinden habersizdiler. Birazdan çukura konulacak kadını gören bu dördüncü kişinin gözlerindeki merak yerini bir anda korkuya bırakmıştı. Boğazına kadar kuma gömülü olan kadın en yüksek dalganın hızla ona doğru yaklaştığını görüyordu. Çığlıkları arasında son bir kez nefes aldı; burnuna ve ağzına su dolmadan hemen önce. Karnının bir tarafında da bebeğinin tekmelerini hissedebiliyordu. Ve suyu geldi.

Bu nefret uyandırıcı cinayet 24 yıl çözülmeden kaldı. Bir çete parklardaki evsiz insanları öldürüyor, yaptıkları saldırıları filme çekiyor ve internette yayınlıyor. Polis bu cinayetlerin nedenini araştırırken ve şehirde dehşet kol geziyorken, Oliva Rönning de babasının izinden gidip suçlulara meydan okuyacak bir polis olma hayali kuruyor. Ancak akademiden mezun olması için profesörünün ona verdiği çözülmemiş vakayı aydınlatması şart. Nasıl bir dünyanın içine çekildiğini bilmeden, tehlikeli sulara doğru attığı her adım ona bir gerçeğin eksik parçalarını da getirecekti.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat